Žlab sprchový nerezový Alca APZ1016-550 Wall
s okrajem pro plný rošt, materiál nerezová ocel 2 mm AISI 304, svislý odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 110–168 mm, délka 550 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156570
Katalogový kód: 7B9RR
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Pro vkládání plných roštů – nerez, kalené sklo, syntetický kámen a roštu pro vložení dlažby
  • Stavební výška od 95 mm
  • Výškově stavitelný
  • Sifon napevno spojen se žlabem – 100% vodotěsnost
  • Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
  • Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
  • Límec a vpust jsou chráněny fólií, vanička polystyrenovou vložkou
  • Vysoký průtok je umožněn díky dvěma komorám sifonu
  • Možnost dokoupení kombinované zápachové uzávěry
  • Záruka 25 let
  • Materiál žlabu: nerezová ocel 2 mm AISI 304, DIN 1.4301
  • Materiál sifonu: polypropylen
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca APZ1016-550
parametry
délka 550 mm
kód výrobce APZ1016-550
materiál žlabu korozivzdorná ocel
model APZ 1016
Min. stavební výška 95 mm