Žlab sprchový plastový Alca APZ20-550 Simple včetně roštu oboustranného roštu
s nerezovým okrajem pro oboustranný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 40, stavební výška 75–111 mm, délka 550 mm
popis
- Podlahový žlab z vysoce odolného plastu, který odolá mrazu i chemii
- Výškově stavitelné plastové kotvící nohy 0–35 mm umožňující rychlou a komfortní instalaci včetně přesného nastavení roviny
- Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
- Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
- Rošt je součástí balení
- Materiál: polypropylen plněný mastkem odolný proti mechanickému, chemickému a tepelnému poškození
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
délka
550 mm
kód výrobce
APZ20-550
model
APZ20 Simple
Min. stavební výška
75 mm