Žlab sprchový plastový Alca APZ2012-550 Optimal bez zápachové uzávěry
s okrajem pro oboustranný nebo perforovaný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, bez zápachové uzávěry, velikost připojení DN 50, stavební výška 85–110 mm, délka 550 mm
varianty
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
- Stavební výška od 85 mm
- Výškově stavitelné plastové kotvící nohy 0–27 mm umožňující rychlou a komfortní instalaci včetně přesného nastavení roviny
- Zvýšená odolnost proti chemikáliím
- Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
- Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
- Materiál: polypropylen plněný mastkem odolný proti mechanickému, chemickému a tepelnému poškození
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
délka
550 mm
kód výrobce
APZ2012-550
materiál žlabu
polypropylen plněný mastkem
model
APZ2012 Optimal
Min. stavební výška
85 mm