Žlab sprchový plastový Alca APZ2012-OPTION9-550 včetně roštu oboustranného roštu
s okrajem pro oboustranný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 95–110 mm, délka 550 mm
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156638
Katalogový kód: DR21L
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Stavební výška od 95 mm
  • Zvýšená odolnost proti chemikáliím
  • Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
  • Vodní zápachová uzávěra s otočným kolenem
  • Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
  • Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
Technické listy výrobků
Alca APZ2012-OPTION9-550
parametry
délka 550 mm
kód výrobce APZ2012-OPTION9-550
materiál žlabu polypropylen plněný mastkem
model APZ2012-OPTION9
Min. stavební výška 95 mm