Žlab sprchový plastový Alca APZ2012-OPTION9-750 včetně roštu oboustranného roštu
s okrajem pro oboustranný rošt, materiál polypropylen plněný mastkem, vodorovný odtok, velikost připojení DN 50, stavební výška 95–110 mm, délka 750 mm
popis
- Stavební výška od 95 mm
- Zvýšená odolnost proti chemikáliím
- Bezpečné napojení na hydroizolaci stavby
- Vodní zápachová uzávěra s otočným kolenem
- Mechanicky čistitelný sifon až po odpadní trubku
- Samolepicí páska pro kvalitní hydroizolaci
- Materiál: polypropylen plněný mastkem odolný proti mechanickému, chemickému a tepelnému poškození
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
délka
750 mm
kód výrobce
APZ2012-OPTION9-750
model
APZ2012-OPTION9
Min. stavební výška
95 mm