Sifon dřezový trubkový Alca A820-DN50 A820-DN50 s 2 přípojkami a nerezovou mřížkou DN 70
trubkový s dvěma přípojkami 17–23 mm a nerezovou mřížkou, průměr 70 mm, pryžová zátka, materiál polypropylen, jmenovitá světlost DN 50, zápachová uzávěra 64 mm, průtok 60 l/min
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156712
Katalogový kód: Z0JLJ
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Pro dřez
  • Napojení na odpadní trubku průměru 50 mm
  • Dvě přípojky pro napojení pračky nebo myčky nádobí
  • Materiál: polypropylen
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Alca A820-DN50
parametry
kód výrobce A820-DN50
jmenovitá světlost DN 50
průměr odtokového otvoru 70 mm