Sifon dřezový trubkový Alca A81-DN50-ECO s přípojkou a převlečnou maticí 6/4"
trubkový s přípojkou 17–23 mm a převlečnou maticí 6/4" , materiál recyklovaný polypropylen, jmenovitá světlost DN 50, zápachová uzávěra 64 mm, průtok 60 l/min
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6001156730
Katalogový kód: BMT61
Výrobky značky: ALCADRAIN
popis
  • Pro dřez
  • Napojení na odpadní trubku průměru 50 mm
  • S přípojkou pro pračku nebo myčku nádobí
  • Materiál: recyklovaný polypropylen
  • Vyrobeno v České republice
  • Nízká uhlíková stopa
  • Výrobní proces s nulovým odpadem
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 45% z ceníkové ceny