Umývátko Deep by Jika 500×230 mm s otvorem vpravo H8156150001061
keramické umývátko s otvorem pro baterii a přepadem, instalace nastěnná, barva bílá, rozměry (š×h) 500×230 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 6777700217
Katalogový kód: 352Z2
Výrobky značky: JIKA
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 22% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Jika H8156150001061
parametry
rozměry 500×230 mm
šířka 500 mm
materiál keramika
barva bílá
výška 145 mm
hloubka 230 mm