Rozvaděč elektroměrový na fotovoltaiku DCK ER212/NKP7P-C/63A-FV pilíř 63 A
Sleva
k osazení dvousazbového třífázového elektroměru, s plombovatelným krytem jističů, výzbroj pro HDO, montáž pilíř, jmenovitý proud 63 A, distribuční síť EG.D, mechanická odolnost IK 10, krytí IP 44, materiál termoset, rozměry 470×1 810×220 mm
Aktuálně vyprodáno
Dostupné jen v (3) prodejnách
Sleva%
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500036972
Katalogový kód: BNS8R
Výrobky značky: DCK
popis
výzbroj:
  • 1× jistič 1f. 2 A char. B pro HDO
  • 1× svorkovnice PEN
  • řadové svorky
  • Informace o ceně
    Aktuální prodejní cena po slevě 18% z ceníkové ceny
    parametry
    jmenovitý proud 63 A
    montáž pilíř
    Distribuční síť EG.D
    výzbroj pro HDO ANO
    krytí IP 44
    rozměry 470×1 810×220 mm
    mechanická odolnost IK 10
    šířka 470 mm
    výška 1 810 mm
    hloubka 220 mm