Rozvaděč staveništní elektroměrový ČEZ/EG.D 63 A RA422/HL63/FI63/CEZ/SIN 4× 230 V
k přímému měření a osazení elektroměru ČEZ/EG.D, včetně podstavce, uzamykatelný otočný hlavní vypínač, barva červená, proudový chránič, jmenovité napětí 400 V, jmenovitý proud 63 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, krytí IP 54, zásuvka 230 V 4× 16 A 3p, zásuvka 400 V 2× 16 A 5p, 2× 32 A 5p
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Sleva6 %
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500043658
Katalogový kód: JT8NT
popis
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 16% z ceníkové ceny
parametry
šířka
500 mm
výška
1 300 mm
krytí
IP 54
Proudový chránič
ANO
rozměry
500×1 300 mm
jmenovité napětí
400 V
jmenovitý proud
63 A
zkratová vypínací schopnost
10 kA
zásuvka 230 V
4× 16 A 3p
zásuvka 400 V
2× 16 A 5p, 2× 32 A 5p