Relé instalační OEZ RPI-08-002-X230-SC
k ovládání elektrických spotřebičů do 8 A - elektrických kotlů, přímotopných konvektorů, bojlerů, akumulačních kamen a také světelných obvodů nižších výkonů, kontakty 2 přepínací, ovládací napětí 24 V, 230 V, barva signalizace červená
Skladem u dodavatele
Můžete mít 28.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500048414
Katalogový kód: F1BK8
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny