Relé instalační OEZ RPI-16-001-X230-SC
jmenovitý proud 16 A, jmenovité napětí AC 230 V, jmenovité napětí DC 24 V, ovládací napětí 24/230 V, kontakty 1× přepínací
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
963,40
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
jmenovitý proud
16 A
moduly
1
typ
RPI-16-001-X230-SC
jmenovité napětí AC
230 V
typ napětí
AC/DC
jmenovité napětí DC
24 V