Relé OEZ RPI-16-001-X230-SE
Relé OEZ RPI-16-001-X230-SE
jmenovitý proud 16 A, jmenovité napětí AC 230 V, jmenovité napětí DC 24 V, ovládací napětí 24/230 V, kontakty 1× přepínací
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
992,28
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů
1pól
jmenovitý proud
16 A
jmenovité napětí AC
230 V
typ napětí
AC/DC
jmenovité napětí DC
24 V