Stykač OEZ RSI-20-20-A230
Stykač OEZ RSI-20-20-A230
jmenovitý proud 20 A, jmenovité napětí AC 400 V, ovládací napětí 230 V, kontakty 2× zapínací
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500048620
Katalogový kód: 244S2
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů 1pól
jmenovitý proud 20 A
moduly 1
typ RSI-20-20-A230
Typ kontaktu 2S
jmenovité napětí AC 400 V
typ napětí AC
ovládací napětí 230 V