Stykač s manuálním ovládáním OEZ RSI-20-20-A230-M
jmenovitý proud 20 A, jmenovité napětí AC 400 V, ovládací napětí 230 V, kontakty 2× zapínací
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500048640
Katalogový kód: 455B8
Výrobky značky: OEZ
popis
  • funkce On/Off/Auto
  • Informace o ceně
    Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
    parametry
    Počet pólů 1pól
    jmenovitý proud 20 A
    moduly 1
    typ RSI-20-20-A230-M
    Typ kontaktu 2S
    jmenovité napětí AC 400 V
    typ napětí AC
    ovládací napětí 230 V