Stykač OEZ RSI-25-40-A230
Stykač OEZ RSI-25-40-A230
jmenovitý proud 25 A, jmenovité napětí AC 400 V, ovládací napětí 230 V, kontakty 4× zapínací
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500048780
Katalogový kód: 252H8
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů 4pól
jmenovitý proud 25 A
moduly 2
typ RSI-25-40-A230
Typ kontaktu 4S
jmenovité napětí AC 400 V
typ napětí AC
ovládací napětí 230 V