Stykač OEZ RSI-40-40-A230
Stykač OEZ RSI-40-40-A230
jmenovitý proud 40 A, jmenovité napětí AC 400 V, ovládací napětí 230 V, kontakty 4× zapínací
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500048940
Katalogový kód: 532K2
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů 4pól
jmenovitý proud 40 A
moduly 3
typ RSI-40-40-A230
Typ kontaktu 4S
jmenovité napětí AC 400 V
typ napětí AC
ovládací napětí 230 V