Stykač OEZ RSI-63-40-A230
Stykač OEZ RSI-63-40-A230
jmenovitý proud 63 A, jmenovité napětí AC 400 V, ovládací napětí 230 V, kontakty 4× zapínací
Skladem u dodavatele
Můžete mít 28.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500048960
Katalogový kód: 9UR8F
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů 4pól
jmenovitý proud 63 A
jmenovité napětí AC 400 V
typ napětí AC
ovládací napětí 230 V