Stykač ETI R 25-04-R-230V AC
Stykač ETI R 25-04-R-230V AC
jmenovitý proud 25 A, jmenovité napětí AC 400 V, ovládací napětí 230 V, kontakty 4× vypínací
V centrálním skladu
Můžete mít 19. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500112450
Katalogový kód: RZ12D
Výrobky značky: ETI
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 20% z ceníkové ceny