Chránič proudový s jištěním Eaton PFL7-16/1N/C/003-A
jmenovitý proud 16 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 1pól, svorky šroubové, charakteristika kombinovaného chrániče C
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500124847
Katalogový kód: 3TZ9M
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
jmenovitý proud 16 A
Jmenovitý reziduální proud 30 mA
zkratová vypínací schopnost 10 kA
vypínací charakteristika C
Počet pólů 1+Npól
svorky šroubové
typ PFL7-16/1N/C/003-A
jmenovité napětí 230 V