Chránič proudový s jištěním Eaton PFL7-25/1N/B/003-A
jmenovitý proud 25 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 1+Npól, svorky šroubové, charakteristika kombinovaného chrániče B
Na poptávku
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
jmenovitý proud
25 A
Jmenovitý reziduální proud
30 mA
zkratová vypínací schopnost
10 kA
typ
PFL7-25/1N/B/003-A
jmenovité napětí
230 V