Chránič proudový s jištěním OEZ LMF-16C-1N-030A
jmenovitý proud 16 A, zkratová vypínací schopnost 6 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 1pól, svorky šroubové, charakteristika kombinovaného chrániče C
Skladem u dodavatele
Můžete mít 28.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 12% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů
1+Npól
jmenovitý proud
16 A
zkratová vypínací schopnost
6 kA
typ
LMF-16C-1N-030A
svorky
šroubové
Jmenovitý reziduální proud
30 mA
jmenovité napětí
230 V