Chránič proudový OEZ LFN-40-2-030A
jmenovitý proud 40 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 2pól, svorky šroubové
Skladem u dodavatele
Můžete mít 27.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500140763
Katalogový kód: DL6DY
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 15% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů 2pól
jmenovitý proud 40 A
zkratová vypínací schopnost 10 kA
svorky šroubové
Jmenovitý reziduální proud 30 mA
jmenovité napětí 230 V