Chránič proudový s jištěním OEZ OLI-20B-1N-030A
jmenovitý proud 20 A, zkratová vypínací schopnost 10 kA, jmenovitý reziduální proud 30 mA, citlivost na reziduální proud A, 1+Npól, svorky šroubové, charakteristika kombinovaného chrániče B
Skladem u dodavatele
Můžete mít 28.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500140905
Katalogový kód: 6P1K7
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů 1+Npól
jmenovitý proud 20 A
zkratová vypínací schopnost 10 kA
typ OLI-20B-1N-030A
svorky šroubové
Jmenovitý reziduální proud 30 mA
jmenovité napětí 230 V