Rozvaděč elektroměrový na fotovoltaiku DCK ER212/NKP7P-C/63-QM+FV pilíř 63 A
k osazení dvousazbového třífázového elektroměru, vývodní vypínač, monolitické provedení skříně, výzbroj pro HDO, montáž pilíř, jmenovitý proud 63 A, distribuční síť ČEZ, EG.D, mechanická odolnost IK 10, krytí IP 44, materiál termoset, rozměry 470×1 810×220 mm, pro EG.D bez připojení FVE
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500184021
Katalogový kód: 1YZD4
Výrobky značky: DCK
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 18% z ceníkové ceny
parametry
jmenovitý proud 63 A
montáž pilíř
Distribuční síť ČEZ, EG.D
výzbroj pro HDO ANO
krytí IP 44
rozměry 470×1 810×220 mm
mechanická odolnost IK 10
šířka 470 mm
výška 1 810 mm
hloubka 220 mm
maximální průřez vodičů 16 mm²