Rozvaděč elektroměrový na fotovoltaiku DCK Helga 2H-N-C/63A-QM+FV pilíř 63 A
kombinace elektroměrového pilíře ER212 a zásuvkové skříně ZS16/16, řešení pro novostavby a dočasné připojení na stavbě, k osazení dvousazbového třífázového elektroměru, vývodní vypínač, monolitické provedení skříně, výzbroj pro HDO, montáž pilíř, jmenovitý proud 63 A, distribuční síť ČEZ, EG.D, mechanická odolnost IK 10, krytí IP 44, maximální průřez vodičů do 16 mm2, rozměry 470×1 810×220 mm, pro EG.D bez připojení FVE
Na poptávku
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 18% z ceníkové ceny
parametry
jmenovitý proud
63 A
montáž
pilíř
Distribuční síť
ČEZ, EG.D
výzbroj pro HDO
ANO
krytí
IP 44
rozměry
470×1 810×220 mm
materiál
termoset
mechanická odolnost
IK 10
šířka
470 mm
výška
1 810 mm
hloubka
220 mm
maximální průřez vodičů
do 16 mm²