Svodič přepětí T3 OEZ SVD-255-1N-AS
typ svodiče T3, jmenovité napětí AC 230 V, napěťová ochranná hladina 1,5 kV, jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 4 kA, maximální předjištění 16 A, síť TN-S, TN-C
Skladem u dodavatele
Můžete mít 28.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500184790
Katalogový kód: S0VFS
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
typ SVD-255-1N-AS
typ svodiče T3
jmenovité napětí AC 230 V
typ napětí AC
napěťová ochranná hladina 1,5 kV
nejvyšší trvalé provozní napětí AC 255 V
jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 4 kA
maximální předjištění 16 A