Svodič přepětí T2 OEZ SVC-350-4-MZ
typ svodiče T2, jmenovité napětí AC 230/400 V, napěťová ochranná hladina 1,5 kV, jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 20 kA, maximální předjištění 125 A, síť TN-S
Skladem u dodavatele
Můžete mít 27.05. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500184800
Katalogový kód: 399P4
Výrobky značky: OEZ
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 19% z ceníkové ceny
parametry
Počet pólů 3pól
typ SVC-350-4-MZ
typ svodiče T2
jmenovité napětí AC 230/400 V
typ napětí AC
napěťová ochranná hladina 1,5 kV
nejvyšší trvalé provozní napětí AC 350 V
jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 20 kA
maximální předjištění 125 A