Svodič přepětí T1+T2 Eaton SPBT12-280/4
typ svodiče T1+T2, jmenovité napětí AC 230 V, napěťová ochranná hladina 1,5 kV, impulsní výbojový proud (10/350 µs) 12,5 kA, jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 25 kA, maximální předjištění 160 A, síť TN-S
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka
Eaton
Počet pólů
4pól
typ
SPBT12-280/4
typ svodiče
T1+T2
napěťová ochranná hladina
1,5 kV
jmenovité napětí AC
230 V
typ napětí
AC
nejvyšší trvalé provozní napětí AC
280 V
impulzní výbojový proud (10/350 µs)
12,5 kA
jmenovitý výbojový proud (8/20 µs)
25 kA
maximální předjištění
160 A