Rozvodnice Eaton BF-U-3S-3/72-D125
montáž zapuštěná, krytí IP 30, materiál kov, třída ochrany I, mechanická odolnost IK 08, 24 modulů v řadě, řady 3, moduly 72, šířka 587,5 mm, výška 618 mm, hloubka 125 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka
Eaton
moduly
72
řady
3
modulů v řadě
24
krytí
IP 30
šířka
587,5 mm
hloubka
125 mm
výška
618 mm