Rozvodnice Eaton BF-U-3S-5/120-D125
montáž zapuštěná, krytí IP 30, materiál kov, třída ochrany I, mechanická odolnost IK 08, 24 modulů v řadě, řady 5, moduly 120, šířka 587,5 mm, výška 918 mm, hloubka 125 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
moduly
120
řady
5
modulů v řadě
24
šířka
587,5 mm
hloubka
125 mm
výška
918 mm