Rozvodnice Eaton Xboard BF-U-3S-5/165-D125 IP 30
třístupňová, montáž zapuštěná, krytí IP 30, materiál kov, třída ochrany I, mechanická odolnost IK 08, 33 modulů v řadě, řady 5, moduly 165, šířka 749,5 mm, výška 918 mm, hloubka 125 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500231427
Katalogový kód: AF2JL
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
moduly 165
řady 5
modulů v řadě 33
krytí IP 30
šířka 749,5 mm
hloubka 125 mm
výška 918 mm