Rozvodnice Eaton Xboard BF-U-3S-6/144-D125
třístupňová, montáž zapuštěná, krytí IP 30, materiál kov, třída ochrany I, mechanická odolnost IK 08, 24 modulů v řadě, řady 6, moduly 144, šířka 587,5 mm, výška 1 068 mm, hloubka 125 mm
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500231428
Katalogový kód: T730Z
Výrobky značky: Eaton
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
parametry
značka Eaton
moduly 144
řady 6
modulů v řadě 24
krytí IP 30
šířka 587,5 mm
hloubka 125 mm
výška 1 068 mm