Rozvodnice Eaton Xboard BF-U-3S-6/198-D125 IP 30
třístupňová, montáž zapuštěná, krytí IP 30, materiál kov, třída ochrany I, mechanická odolnost IK 08, 33 modulů v řadě, řady 6, moduly 198, šířka 749,5 mm, výška 1 068 mm, hloubka 125 mm
Na poptávku
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 21% z ceníkové ceny
moduly
198
řady
6
modulů v řadě
33
šířka
749,5 mm
hloubka
125 mm
výška
1068 mm