Měnič hybridní GoodWe GW6000-ET-20 - AFCI
3fázový, 2 MPPT, Wi-Fi, LAN, Bluetooth, RS485, CAN, hybridní provoz, maximální vstupní výkon 9 600 W, jmenovitý výstupní výkon 6 000 W, krytí IP 66
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 3% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
parametry
značka
GoodWe
hybridní provoz
ANO
jmenovitý výstupní výkon
6 000 W
krytí
IP 66
šířka
496 mm
výška
460 mm
hloubka
221 mm
hmotnost
23 kg
maximální vstupní výkon
9 600 W