Stanice nabíjecí GoodWe GW22K-HCA-G2
montáž na zeď, jmenovité napětí 400 V, krytí IP 65, maximální nabíjecí proud 32 A, nabíjecí výkon 22 kW, Bluetooth, Wi-Fi, RS485, LAN, nabíjecí kabel 6 m s konektorem typ 2 – zásuvka, pasivní chlazení
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500616734
Katalogový kód: 1KHBV
Výrobky značky: GoodWe
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 3% z ceníkové ceny