Měnič Growatt MOD 5000TL3-X
Měnič Growatt MOD 5000TL3-X
třífázový, 2 MPPT, 1 string na MPPT, komunikační rozhraní RS485 a USB, bez transformátoru, chlazení přirozená konvekce, maximální vstupní výkon 7 500 W, jmenovitý výstupní výkon 5 000 W, krytí IP 66
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500810185
Katalogový kód: FN4ZY
Výrobky značky: Growatt
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 5% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Měnič Growatt MOD 3000-9000TL3-X (CZ)
parametry
značka Growatt
hybridní provoz NE
jmenovitý výstupní výkon 5 000 W
krytí IP 66
šířka 425 mm
výška 387 mm
hloubka 147 mm
hmotnost 12,5 kg
maximální vstupní výkon 7 500 W