Měnič Growatt MOD 15000TL3-X
Měnič Growatt MOD 15000TL3-X
třífázový, 2 MPPT, komunikační rozhraní RS485 a USB, bez transformátoru, chlazení přirozená konvekce, maximální vstupní výkon 22 500 W, jmenovitý výstupní výkon 15 000 W, krytí IP 66
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8500810188
Katalogový kód: JSLF4
Výrobky značky: Growatt
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 5% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
Měnič Growatt MOD10-15KTL3-X (CZ)
parametry
značka Growatt
hybridní provoz NE
jmenovitý výstupní výkon 15 000 W
krytí IP 66
šířka 425 mm
výška 387 mm
hloubka 178 mm
hmotnost 16 kg
maximální vstupní výkon 22 500 W