Svodič přepětí T1+T2+T3 Hakel HLSA25G-255/3+0
typ svodiče T1+T2+T3, jmenovité napětí AC 230 V, napěťová ochranná hladina 1,2 kV, impulzní výbojový proud (10/350 µs) 25 kA, jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 25 kA, maximální předjištění 250 A, síť TN-C
V centrálním skladu
Můžete mít 18. 5. v prodejně
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8502500610
Katalogový kód: 5KFNN
Výrobky značky: HAKEL
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 20% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Produktový list (externí)
Svodič přepětí T1+T2+T3 Hakel HLSA25G-255/3+0 (CZ)
parametry
Počet pólů 3pól
typ svodiče T1+T2+T3
napěťová ochranná hladina 1,2 kV
jmenovité napětí AC 230 V
typ napětí AC
nejvyšší trvalé provozní napětí AC 255 V
impulzní výbojový proud (10/350 µs) 25 kA
jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 25 kA
maximální předjištění 250 A