Svodič přepětí T1+T2+T3 Hakel HLSA25G-255/4+0
typ svodiče T1+T2+T3, jmenovité napětí AC 230 V, napěťová ochranná hladina 1,25 kV, impulzní výbojový proud (10/350 µs) 25 kA, jmenovitý výbojový proud (8/20 µs) 25 kA, maximální předjištění 250/125 A, síť TN-S, TT
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 8502500611
Katalogový kód: CJ92H
Výrobky značky: HAKEL
popis
  • Svodiče impulzních proudů a rázového přepětí typu T1+T2+T3.
  • Výrobky jsou složeny z varistorů s velkou svodovou schopností.
  • Vhodné pro objekty s uvažovanou hladinou ochrany LPL I a LPL II.
  • Pokud výrobek obsahuje dvě svorky PE (resp. PEN), nesmí být použity jako můstek PE (PEN).
  • Označení S specifikuje provedení s dálkovou signalizací.
  • Informace o ceně
    Aktuální prodejní cena po slevě 20% z ceníkové ceny
    s DPH za ks
    dokumenty
    1
    Produktový list (externí)
    8502500611Svodič přepětí T1+T2+T3 Hakel HLSA25G-255/4+0 (CZ)
    parametry
    Počet pólů 4pól
    typ svodiče T1+T2+T3
    napěťová ochranná hladina 1,25 kV
    jmenovité napětí AC 230 V
    typ napětí AC
    nejvyšší trvalé provozní napětí AC 255 V