Hřebíkovačka plynová KMR D34/90-G641E
na střešní konstrukce, bednění, laťování, dřevostavby a suchou vnitřní výstavbu, typ hřebíku D34, průměr 2,8–3,1 mm, šířka 108 mm, výška 377 mm, délka 382 mm, hmotnost 3,6 kg
Vyberte si prodejnu
Skladem v (68) prodejnách
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 9101205014
Katalogový kód: YCWF3
Výrobky značky: KMR
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 14% z ceníkové ceny
s DPH za ks
dokumenty
1
Technické listy výrobků
KMR
parametry
typ akumulátoru Li-Ion
napětí akumulátoru 72 V
kapacita akumulátoru 2,5 Ah (8000 výstřelů)
doba nabíjení 90 min
kapacita plynové náplně 1200 výstřelů
kapacita zásobníku 60 hřebíků
typ hřebíku D34
sbíjecí režim jednotlivý
průměr 2,8–3,1 mm
šířka 108 mm
výška 377 mm
délka 382 mm
délka hřebíku 50–90 mm