Šroubovák vrtací s příkl. AKU Extol Premium SHARE20V 8891804
2× akumulátor 2 Ah, napětí 20 V, krouticí moment 20/40 Nm (měkký/tvrdý), 20 000 příklepů/min, upínací systém sklíčidlo 2–13 mm, hmotnost 1,7 kg, 6 vrtáků, 6 bitů s držákem, nabíječka, kufr
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 1960004460
Katalogový kód: 0MFYM
Výrobky značky: Extol
popis
Hlavní přednosti:
  • dvourychlostní převodovka umožňuje nastavit odpovídající otáčky pro konkrétní druh práce
  • přepnutím z vrtání na vrtání s mechanickým příklepem si poradí i s tvrdšími materiály a zdivem
  • kvalitní celokovové sklíčidlo s aretací pro snadnou výměnu nástrojů
  • 16 stupňů kroutícího momentu plus vrtání, šroubování, příklep - ideální pro každé použití
  • integrovaná LED svítilna usnadní práci v tmavých prostorách
  • pogumovaná rukojeť tlumí vibrace a činí práci příjemnější a bezpečnější
  • akumulátor má indikátor nabití a lze ho použít ve všech typech nářadí EXTOL SHARE20V
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 3% z ceníkové ceny
parametry
typ akumulátoru Li-Ion
napětí akumulátoru 20 V
kapacita akumulátoru 2 Ah
doba nabíjení 55 min
počet příklepů 20000 příklepů/min
krouticí moment (měkký materiál) 20 Nm
krouticí moment (tvrdý materiál) 40 Nm
stupně krouticích momentů 16
otáčky 450/1600 otáček/min
upínací systém sklíčidlo 2–13 mm