Kladivo kombinované AKU Milwaukee M18FHX-0X bez AKU
bez akumulátoru, napětí 18 V, energie příklepu 2,5 J, 4 800 příklepů/min, upínací systém SDS plus/snížená stopka 13 mm, průměr vrtání 28/26/13 mm (dřevo/beton/ocel), akustický tlak 92,6 dB(A), akustický výkon 103,6 dB(A), hmotnost 3,4 kg, kufr HD box
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001172
Katalogový kód: 4BHGB
Výrobky značky: Milwaukee
popis
  • Příklepový mechanismus poskytuje energii rázu 2,5 J.
  • Vyvrtá až 125 otvorů průměru 10×50 mm na jedno nabití 5,5 Ah akumulátoru M18™ HIGH OUTPUT™.
  • Systém FIXTEC™ pro výměnu sklíčidla bez nástroje umožňuje snadné střídání SDS-Plus a 13mm kovového sklíčidla.
  • Celokovová převodovka – optimální usazení převodů pro prodlouženou životnost nářadí.
  • Kompatibilní s odsáváním prachu M18 FCDDEXL nebo M18 FDDEXL.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-lon
hmotnost 3,4 kg
balení bez akumulátoru
otáčky 0–1330 otáček/min
akustický výkon 103,6 dB(A)
počet příklepů 4800 příklepů/min
akustický tlak 92,6 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
energie příklepu 2,5 J
vibrace 14,2/15,9 m/s2
upínací systém SDS plus/snížená stopka 13 mm