Kladivo kombinované AKU Milwaukee M18FHX-552X
2× akumulátor 5,5 Ah, napětí 18 V, energie příklepu 2,5 J, 4 800 příklepů/min, upínací systém SDS plus/snížená stopka 13 mm, průměr vrtání 28/26/13 mm (dřevo/beton/ocel), akustický tlak 92,6 dB(A), akustický výkon 103,6 dB(A), hmotnost 4,4 kg, M12-18 FC nabíječka, kufr HD box
Na poptávku
popis
- Příklepový mechanismus poskytuje energii rázu 2,5 J.
- Vyvrtá až 125 otvorů průměru 10×50 mm na jedno nabití 5,5 Ah akumulátoru M18™ HIGH OUTPUT™.
- Systém FIXTEC™ pro výměnu sklíčidla bez nástroje umožňuje snadné střídání SDS-Plus a 13mm kovového sklíčidla.
- Celokovová převodovka – optimální usazení převodů pro prodlouženou životnost nářadí.
- Kompatibilní s odsáváním prachu M18 FCDDEXL nebo M18 FDDEXL.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
- kladivo kombinované AKU Milwaukee M18FHX
- 2× akumulátor 5,5 Ah M18 HB5,5
- nabíječka M12-18 FC
- kufr HD box
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-lon
kapacita akumulátoru
5,5 Ah
hmotnost
4,4 kg
balení
2× akumulátor 5,5 Ah
otáčky
0–1330 otáček/min
akustický výkon
103,6 dB(A)
počet příklepů
4800 příklepů/min
akustický tlak
92,6 dB(A)
nepřesnost K
3 dB(A)
energie příklepu
2,5 J
vibrace
14,2/15,9 m/s2
upínací systém
SDS plus/snížená stopka 13 mm