Šroubovák vrtací AKU Milwaukee M18BLDD2-502X
2× akumulátor 5 Ah, napětí 18 V, krouticí moment 82 Nm, upínací systém sklíčidlo 13 mm, průměr vrtání 76/13 mm (dřevo/ocel), akustický tlak 80 dB(A), akustický výkon 91 dB(A), hmotnost 2 kg, spona na opasek, boční rukojeť, nabíječka M12-M18 FC, kufr HD box
Cena bez DPH
Číslo položky: 3510001273
Katalogový kód: SGP2J
Výrobky značky: Milwaukee
popis
Akumulátorový vrtací šroubovák Milwaukee M18BLDD2-502X pro vrtání a upevňování.
  • Kompaktní konstrukce (délka 180 mm) zajišťuje vynikající vyvážení a ovládání, vhodné pro aplikace nad hlavou nebo pro práci v těsných prostorách.
  • Zdokonalené kovové sklíčidlo 13 mm pro náročné aplikace zaručuje rychlou výměnu nástrojů a jejich dokonalé upnutí.
  • Ukazatel stavu nabití a LED světlo.
  • Celokovová oboustranná spona na opasek pro rychlé a snadné zavěšení nářadí.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
Obsah baleni:
  • šroubovák vrtací AKU Milwaukee M18BLDD2
  • 2× akumulátor 5 Ah M18 B5
  • nabíječka M12-M18 FC
  • kufr HD box
  • příslušenství: spona na opasek, boční rukojeť
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru 18 V
typ akumulátoru Li-Ion
kapacita akumulátoru 5 Ah
hmotnost 2 kg
balení 2× akumulátor 5 Ah
otáčky 1. stupeň 0–550 / 2. stupeň 0–1800 otáček/min
akustický výkon 91 dB(A)
akustický tlak 80 dB(A)
nepřesnost K 3 dB(A)
vibrace 2,18/1,86 m/s2
upínací systém sklíčidlo 13 mm
průměr vrtání 76/13 mm (dřevo/ocel)
krouticí moment 82 Nm