Kladivo kombinované AKU Milwaukee M18FHAC16-302X
2× akumulátor 3 Ah, napětí 18 V, energie příklepu 1,7 J, 5 080 příklepů/min, upínací systém SDS plus, průměr vrtání 16 mm (beton), akustický tlak 94 dB(A), akustický výkon 102 dB(A), hmotnost 2,6 kg, M12-18 FC nabíječka, kufr HD box
Na poptávku
Cena s DPH
Cena bez DPH
popis
Akumulátorové kombinované kladivo Milwaukee M18FHAC16-302X
- Výkonný mechanismus poskytuje energii úderu 1,7 J.
- Vyvrtá až 58 otvorů průměru 10×50 mm na jedno nabití akumulátoru M18™ HIGH OUTPUT™ 3 Ah.
- Funkce AUTOSTOP™ zastaví nářadí, čímž chrání uživatele před prudkým pohybem.
- Kompatibilní s M18 FDDEC.
- Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWAUKEE®.
- kladivo kombinované AKU Milwaukee M18FHAC16
- 2× akumulátor 3 Ah M18 HB3
- nabíječka M12-18 FC
- kufr HD box
Informace o ceně
Aktuální prodejní cena po slevě 10% z ceníkové ceny
parametry
napětí akumulátoru
18 V
typ akumulátoru
Li-lon
kapacita akumulátoru
3 Ah
hmotnost
2,6 kg
balení
2× akumulátor 3 Ah
otáčky
0–1400 otáček/min
akustický výkon
102 dB(A)
počet příklepů
5080 příklepů/min
akustický tlak
94 dB(A)
nepřesnost K
3 dB(A)
energie příklepu
1,7 J
vibrace
10,9/13,6 m/s2
upínací systém
SDS plus
průměr vrtání
16 mm (beton)